İkitelli Arçelik Servisi 0212 678 08 55

 

İkitelli Arçelik Servis
İkitelli Arçelik Servis İkitelli Arçelik Servis olarak ikitelli,Başakşehir,Halkalı ve çevresinde hizmet vermekteyiz.klima,kombi ve beyazeşya tüm deneyimlerimiz ile yanınızdayız.İkitelli Arçelik Servis

İkitelli Arçelik Servis

İkitelli Arçelik Servis Beyaz eşya,Klima ve kombi servisi konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile İkitelli’de hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.  Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken 0212 678 08 55 numaralı çağrı merkezimizi aramak.

Çağrı merkezi yetkilisi problemi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar.Beyaz eşya servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.
Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir.

İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır.

Garantili İkitelli Arçelik Servis Hizmeti
İkitelli Arçelik Servis olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz.

Bu kapsamda İkitelli bölgesindeki Arçelik beyaz eşya,kombi,klima ve ankastre ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir. Servis Hizmetimiz itina ile yapılır.

Bizi denemeden farkı göremezsiniz. Tek bir telefonunuz yeterli olacak aynı gün kapınızda olmanın gururunu yaşayacağız.

 

İkitelli Arçelik Servis 0212 678 08 55

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir