İkitelli Beko Kombi Servisi 0212 678 08 55

İkitelli Beko Kombi Servisi

İkitelli Beko Kombi Servisi 0212 678 08 55

İkitelli Beko Kombi Servisi
İkitelli Beko Kombi Servisi

İkitelli Beko Kombi Servisi , beyaz eşya klima ve kombi arızaları için haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz.

İkitelli Beko Kombi Servisi Teknik servis alanında uzman ve eğitimli ekibimizle, İkitelli tüm bölge ve semtlerine Beko teknik servis hizmeti vermekteyiz.

İkitelli Beko Teknik servis yılların tecrübesi ve vazgeçilmez değerimiz olan kalıteli hizmetimizle İstanbul Beko İkitelli bölgesinde yıllardır merkezli çalışmakta, mobil ve her ihtiyaca yönelik tam donanımlı özel servis araçlarımız ile siz sayın müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmeti, yüksek kaliteli olarak ulaştırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en temel ilke edinen, alanında yetkin ve uzman personelimize, Beko Servis İstanbul Çağrı Merkezi numaramız (0212) 678 08 55 ile 7 gün 24 saat ulaşabilir, %10 indirimli ve kaliteli hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

İkitelli Beko Kombi Servisi

tamir ve bakım yaptırdığınızda sürpriz ek ücretler ile karşılaşmaz, sadece malzeme ve işçilik hizmet bedelini ödersiniz.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Beko Halkalı olarak,siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetlerimiz için 678 08 55 nolu Çağrı Merkezimizi her an arayabilirsiniz.

Bütün servis hizmetlerimiza, 1 YIL ÜCRETSİZ işcilik ve yedek parça GARANTİSİ vermekteyiz. Tamir ve Parça değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

İkitelli Beko servisi talepleriniz için 0212 678 05 88 numaralı çağrı merkemizinden günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un en iyi teknik servisi olan Beko Servisleri,

Çamaşır Makinesi servisi,Buzdolabı servisi,Bulaşık Makinesi servisi,Davlumbaz İkitelli,Ankastre bulaşık makinesi servisi,Kombi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

İkitelli Beko Servisleri İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. İkitelli Arçelik İkitelli nin (678 08 55) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

İkitelli Beko Servis Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

İkitelli Beko Servis

Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır.

Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir.

Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır.

Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız.

İkitelli Arçelik

İkitelli nde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Beko Geniş Servis Ağımız,Gezici İkitelli miz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde,Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecek tir.

Beko Servis Güvencesi

Beko Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça, Ekonomik fiyat, Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.İsteyen müşterilerimize, kombi ve beyaz eşyalarının, periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz.

Aramak sizden, çözüm üretmek bizden.